×
× Kayıt Ol Giriş
Bizi arayın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Toplam :

Sepete Git

Polattrafo.com'a Hoşgeldiniz

Polat Trafo Teknoloji, Elektrik Elektronik ve Kamera Güvenlik Sistemleri 2001 yılında ülkemizin Elektrik / Elektronik sektöründe faaliyetine başlamış olup, kurulduğu günden bu yana şirketimiz temel prensibi; kaliteli üretim ve bunun sürekliliği olmuştur.

Polat Trafo Teknolojileri; Trafo, adaptör, Anfi, Akü, Akü Şarj Switch Mode Power Supply, SMPS, UPS, Güneş paneli, Kamera Güvenlik Sistemleri gibi birçok ürünün üretimi ve ithalatı yapmaktadır.

Gerek dünyada gerekse ülkemizde oluşan yeni yönetim anlayışını takip edip bunun sentezini yaparak şirket yönetimini buna uyarlamayı hedefleyen şirketimiz kalite ve onun sürekliliği, uygun ticari koşullar ve hizmet üçlüsünün aynı anda gerçekleşmesiyle şirketin gelişme göstereceği inancındadır.

Misyonumuz;

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.

Vizyonumuz;

Elektrik / Elektronik sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru tercih ve çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Değerlerimiz;

Türkiye'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan Elektrik / Elektronik üretimi, iş süreçlerinde etkinliğin arttırılması, yeniden yapılanma ve Profesyonel Hizmet kullanımını arttırmak için kapsamlı çözümler sunan Polat Teknoloji Elektrik ve Elektronik Sistemleri.

Güvenilirlik;

Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

 

Trafolar,
Adaptörler,
Aküler,
Akü Şarj Cihazları,
Akü Test Cihazı,
Voltaj Regülatörü,
Anfiler,
Hoparlör Sistemleri,
İnverterler,
Ups,
Işıklı Bistro Masalar,
Güneş Panelleri,
Kameralar,
vb. elektronik ürünler